Wiadomości
Nowe wersje programów księgowych PDF Drukuj Email
19.11.2020.
W dniu dzisiejszym ukazują się nowe wersje programów księgowych umożliwiające wydruk deklaracji VAT-7(21) oraz szerokie wydruki tekstowe ewidencji sprzedaży i zakupu VAT.
 
Poprawka do programu Księgi Handlowe PDF Drukuj Email
18.11.2020.
W dniu dzisiejszym ukazuje się poprawka do programu Księgi Handlowe. Usuwa ona błąd uniemożliwiający wprowadzanie dokumentów typu sprzedaż i zakup.
Czytaj całość…
 
Poprawka do programu KPR PDF Drukuj Email
17.11.2020.
W dniu dzisiejszym ukazuje się kolejna poprawka do programu Księga Przychodów i Rozchodów. Prosimy o jak najszybsze uaktualnienie swoich programów, poprawka naprawia błędy aktualizacji baz danych.
Czytaj całość…
 
Nowa wersja programu Księgi Handlowe PDF Drukuj Email
17.11.2020.
W dniu dzisiejszym ukazuje się nowa wersja programu Księgi Handlowe, która wprowadza możliwośc rejestrowania w ewidencjach VAT zdarzeń związnych z zakupem i sprzedażą w pocedurze VAT Marża. Usprawniono również działanie programu wprowadzając dostęp do wielu funkcji za pomocą klawiszy.
Czytaj całość…
 
Nowa wersja programu KPR PDF Drukuj Email
16.11.2020.
W dniu dzisiejszym ukazuje się nowa wersja programu Księga Przychodów i Rozchodów, która wprowadza możliwośc rejestrowania w ewidencjach VAT zdarzeń związnych z zakupem i sprzedażą w pocedurze VAT Marża. Usprawniono również działanie programu wprowadzając dostęp do wielu funkcji za pomocą klawiszy. Wydłużono również pole symbolu dokumentu i adres kontrahenta.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 54 z 400